Pacienti

Zirlux Anterior Multi bridge

Co je zirkon Zirlux?

Zirkon značky Zirlux je celokeramický dentální materiál, který vypadá a působí jako Vaše přirozené zuby. Jedním z mnoha jeho doporučených použití je pro lidi s poškozenými stávajícími zuby nebo předchozími náhradami. Trpíte-li skřípáním zubů (stav známý jako bruxismus), může zirkon Zirlux ochránit Vaše zuby před opotřebením a poškozením.

Zirkon je estetičtější a vypadá přirozeněji než kovové korunky a má prokázanou biokompatibilitu s Vašimi přirozenými zuby. Díky své pevnosti je to materiál odolný vůči odštípnutí, prasknutí a odlomení, a zároveň zachovává Váš zdravý vzhled a sebevědomí.

Díky odolnosti vůči korozi mohou náhrady ze zirkonu Zirlux vydržet až 10 let a za určitých okolností i celý život. To samozřejmě závisí na konkrétním pacientovi a liší se v závislosti na celkové péči o dutinu ústní každého jednotlivce. Zirkon je schválený FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) a je perfektním řešením pro ty, kdo jsou alergičtí na kovy běžně používané u zubních náhrad. Díky přirozené biokompatibilitě zirkonu Vaše tělo materiál neodmítne, takže se nemusíte obávat nežádoucích reakcí. Na náhradách ze zirkonu Zirlux se navíc ukládá podstatně méně plaku než na jiných materiálech pro výrobu zubních náhrad.

Jaké může mít výhody celokeramická náhrada ze zirkonu Zirlux?

  • Rekonstrukce tvaru odštípnutých nebo odlomených zubů
  • Zpevnění oslabeného nebo odlomeného zubu
  • Rekonstrukce zubu zasaženého rozsáhlým kazem
  • Udržení pohromadě částí odlomeného zubu
  • Náhrada jednoho nebo více chybějících zubů
  • Kosmetické vylepšení poškozených zubů

Zeptejte se svého zubního lékaře, jak získat náhradu ze zirkonu Zirlux.

Zirkon Zirlux může předepsat každá zubní ordinace. Váš zubní lékař zhotoví otisk Vašich zubů a odešle jej do zubní laboratoře, kde vám vyrobí nový zub/zuby. Současné zubní laboratoře využívají pokročilé technologie a procesy, díky nimž uzpůsobí tvar, odstín a barvu Vašeho nového zubu zbytku Vašich úst.

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.


Kliknutím na tlačítko Potvrzuji, že jsem odborníkem a vstoupit na stránky, potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat. Dále beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem