Zubní Ordinace

ZIRKON ZIRLUX JE CELOSVĚTOVĚ UZNÁVÁN JAKO PŘEDNÍ ZNAČKA DENTÁLNÍCH DIGITÁLNÍCH MATERIÁLŮ

Zirkon Zirlux umožňuje lékařům poskytovat pacientům výjimečné náhrady, které jsou estetické, pevné, nekovové a k dispozici pro celou řadu možností řešení zubních náhrad. Zirkon je ideální pro pacienty, kteří si cení estetiky, mají minimální prostor pro redukci okluze, odlomené stávající náhrady nebo vykazují symptomy bruxismu.

Materiál Zirlux

Zirkon Zirlux se vyrábí v plně automatizovaném výrobním centru, které je schopno vyrobit měsíčně více než 20 tun zirkonu. Spojení 40 inženýrů z oddělení výzkumu a vývoje s unikátním výrobním procesem míchání zirkonového prášku a dalšími stopovými prvky vede k přípravě konzistentního a rovnoměrně promíchaného materiálu. Každý disk je před zabalením kontrolován, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita materiálu.

Indikace

  • Celoplášťové korunky
  • Celoplášťové můstky
  • Inleje
  • Onleje
  • Vrstvené keramické náhrady

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.


Kliknutím na tlačítko Potvrzuji, že jsem odborníkem a vstoupit na stránky, potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat. Dále beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem